تماس با ما : 8 – 04446281007

درباره ما

درباره شرکت

شرکت ماشین سازی بوکان در سال 1374 با اخذ پروانه تاسیس شماره 103609 از وزارت صنایع، به صورت رسمی در اداره ثبت شرکتهای استان آذربایجان غربی به شماره 138 به ثبت رسید.

دفتر اصلی شرکت و کارخانه، در شهرستان بوکان در زمینی به مساحت 4000 متر مربع، در یک کیلومتری جاده بوکان-سقز واقع است. در حدود چهل پرسنل آزموده و ماهر به صورت تمام وقت مشغول ساخت ماشین آلات پخت نان و ارائه آنها به بازارهای فروش می باشند.

نوع فعالیت این شرکت، طراحی و تولید کلیه ماشین آلات صنایع غذایی و خطوط کامل دستگاه های پخت نان به شیوه کاملا صنعتی می باشد.

شرکت ماشین سازی بوکان ،در سال 1377 با همت پرسنل خود توانست با دریافت پروانه بهربرداری شماره 1012511 از وزارت صنایع به سطح تولید انبوه محصولات خود (حدود250 دستگاه در سال) برسد.

این شرکت در راستای استاندارد سازی تولیدات خود جهت هدفمند نمودن خط مشی، در سال 1385 برنامه گسترده مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد جهانی ISO 9001- 2000 را پیش گرفت و توانست در سال1386 موفق به اخذ این گواهینامه از URS انگلستان شود.

در سال 1387 دستگاه تولید نان با حرارت کاملا غیر مستقیم همگام با روش های مهندسی مدرن ، وارد خط تولید این کارخانه گردید . این دستگاه توانست در همان سال موفق به اخذ نشان استاندارد ملی ایران شود و برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت رقم بزند.

از افتخارات ماشین سازی بوکان، راهیابی به بازارهای جهانی می باشد به طوری که با صادرات به کشورهای کانادا،سوئد،نروژ و عراق ونیز شرکت فعال در نمایشگاه های صنعت نان ،عملاً خود را وارد بازار فروش و رقابت جهانی نموده است. کلیه محصولات تولیدی این کارخانه دارای ضمانت نامه رسمی و خدمات پس از فروش می باشند.

لازم به ذکر است،مدیران توانمند شرکت ماشین سازی بوکان منطبق با خط مشی خود و همگام با تکنولوژی روز،همواره در فکر ارتقای سطح تولیدات خود و کسب رضایت مشتریان گرامی هستند.

از افتخارات ما :

1. صادرات و دستیابی به بازارهای جهانی از جمله سوئد، نروژ، انگلیس، بولیوی ، عراق
2. واحد نمونه صنعتی و کارآفرین برتر بخش صنعت در غرب کشور
3. اولین دارنده نشان استاندارد ملی صنایع نان ایران در غرب کشور
4. اولین دارنده ثبت اختراع دستگاه های پخت نان با حرارت غیرمستقیم در غرب کشور
5. اولین دارنده استاندارد کیفیت جهانی ISO 9001-2000 از کشور آلمان در غرب کشور
6. کارگروه نمونه کشوری در سال 1388
7. اولین دارنده ثبت اختراع دستگاه نان خشک در ایران

درباره ما